Залишивши заявку на БЕЗКОШТОВНУ консультацію ви зможете дізнатись більше про наші послуги та актуальні вакансії.
Прізвище та ім‘я
Номер телефону

ПРАЦЕВЛАШТУВАННЯ

Польський ринок на даний час є досить привабливим для українських працівників. Робота у Польщі дає ряд вагомих та беззаперечних переваг для українців, а компанія «Q.R.F. WORK» допомагає їм обрати кращі безкоштовні вакансії.
Агентство з працевлаштування успішно налагодило співпрацю з польськими організаціями різного профілю. Своїм клієнтам ми пропонуємо роботу за багатьма напрямками: консервні/овочеві заводи, фермерські господарства, будівництво, робота на пилорамах,
пекарні та ін. Окрім того, значною перевагою та приємним бонусом є можливість кар'єрного зростання клієнтів у будь-якій професійній сфері.

Компанія «Q.R.F. WORK» займається виключно офіційним працевлаштуванням, бо це єдиний метод захистити українців від ненадійних роботодавців, бути впевненим у виплаті заробітної плати і медичній допомозі у разі потреби.

Агенція «Q.R.F. WORK» працює виключно напряму з роботодавцями. Довірені особи фірми самостійно проводять інспекцію умов праці та проживання клієнтів. З фото та відео результатами таких ревізій кожен охочий може ознайомитися на офісі.
Впродовж усього часу перебування клієнта на роботі в Польщі, він може розраховувати на повномірну підтримку керуючого менеджера.
Наші спеціалісти допоможуть підібрати вакансію залежно від навичок клієнта, його віку, бажаних умов проживання та терміну перебування за кордоном.
Наші спеціалісти допоможуть підібрати вакансію залежно від навичок клієнта, його віку, бажаних умов проживання та терміну перебування за кордоном.
Якщо Ви володієте польською мовою, є спеціалістом у певній сфері, маєте досвід роботи та бажання тривалого перебування, у Вас є всі шанси отримувати вищу зарплату та кращі умови проживання. Та якщо цього немає, компанія «Q.R.F. WORK»допоможе Вам досягти таких успіхів!