Залишивши заявку на БЕЗКОШТОВНУ консультацію ви зможете дізнатись більше про наші послуги та актуальні вакансії.
Прізвище та ім‘я
Номер телефону

Про нас

З року в рік тисячі українців перетинають лінію кордону задля пошуку роботи та кращої заробітної плати. Саме тому, вже понад 8 років компанія «Q.R.F. WORK» активно працює з бажаючими реалізувати себе за кордоном.
Агенція «Q.R.F. WORK» являється провідним посередником між претендентом на вакансію і роботодавцем. Компанія успішно співпрацює з низкою кращих, перевірених роками, підприємств Польщі та щодня допомагає співвітчизникам працевлаштуватися за межами України.

«Q.R.F. WORK» втілює клієнтоцентриський підхід, тому кожен експерт здійснює індивідуальний підбір вакансій, відповідно до умінь та побажань клієнтів.

Злагодженою командною роботою наше представництво усуває ризики порушення прав клієнтів у роботі з іноземними працедавцями та стає надійним тилом співвітчизників на шляху їхніх професійних звершень.
Від моменту замовлення послуг та до дня повернення в Україну працівники агенції здійснюють супровід клієнтів, надаючи допомогу у вирішенні усіх трудових питань.
До переліку основних послуг, які надає агенція «Q.R.F. WORK» належать:
офіційне працевлаштування;
регулярні рейсові перевезення;
виготовлення необхідного пакету документів;
професійний супровід на кожному етапі співпраці;
Кадрова агенція «Q.R.F. WORK» надає свої послуги якісно, надійно та швидко, адже засновник, як ніхто інший, знає всі труднощі, які можуть спіткати українця за кордоном без відповідної підтримки.
До створення власної справи в Україні я не один рік працював за кордоном та не раз зіштовхувався з проблемами, які можуть виникнути з кожним українським працівником. Саме після чергових труднощів у мене виникла ідея дати життя кадровій агенції «Q.R.F. WORK», яка допомагатиме охочим працювати за кордоном, оминути ті недоліки у роботі за межами України, які спіткали мене.

Я знаю, що працевлаштування в Польщі є відповідальною справою, яка потребує пильної уваги та підтримки. Тому професіонали «Q.R.F. WORK» готові подати руку допомоги кожному клієнту. Натомість, ми сподіваємося на активну взаємодію з нами та довготривалу співпрацю.

Якісно, надійно та швидко ми допоможемо вам не загубитися серед усього переліку вакансій та знайти омріяну роботу!»

Михайло Лебідь, засновник компанії Q.R.F. WORK
Залишіть заявку і наші менеджери
зателефонують до Вас.